Sosyal Medya

Artık Sosyal Medya'nın gücünü kimse inkar edemez. Gerek güncel olaylar gerekse kişisel etkinlikler, paylaşımlar sayesinde anında milyonlarca kişiye haber verilmektedir.

Hatta buralardaki paylaşımları ücretsiz bile yapabilmekteyiz. Mesala diyelim kendimize ait bir restaurant'ın sayfasını oluşturduk ve bir çok takipçi oluşturduk; paylaştığımız restaurant'ımıza ait menüler, indirimler, kampanyalar bu kişilere anında ulaştırılabilir.

Özellikler Bu alanda öne çıkanlar tabiî ki Facebook ve Tweeter ' dır.

Facebook aynı Google ' ın takdiği gibi hem ücretsiz paylaşımlara izin vermekte yani bir nevi ücretsiz listeleme yapabilmektesiniz hem de ücretli çözümler sunmaktadır.Doğal olarak onlarda hayır kuruluşu olmadıkları için ver parayı daha efektif reklam yap diyorlar.

Sosyal medya reklamları da doğru çalışmalar ile, hem ücretli hem de ücretsiz olmak üzere etkili sonuçlar alınabilir tabii yine bu işi uzmanlara bırakmakta yarar var.Unutmayın reklam her şeydir.

Ayrıca Seo çalışmalarında da Sosyal medya olmazsa olmazdır.Sosyal medya üzerinden geri dönüşler arama motorları için çok önemlidir.

Size yardımcı olmak bizim işimizdir.

Sosyal Medya Poyraz Medya